Abelya Turizm
alo-abelya

Abelya Kongre ve Organizasyon


Anlayıcı, Çözümleyici, Başarıcı…
Kongre & OrganizasyonAbelya, kurulduğu 1997 yılından itibaren bu 3 hedef özelliği baz alarak çalıştığı şirketlerin etkinlik ve organizasyonlarına başarı, mutluluk ve süreklilik katmıştır.

Abelya olarak, uzman ve çözüm odaklı ekibimizle, müşterilerimizin beklediklerinden fazlasını sağladığımız hizmet anlayışıyla, alternatif üretme ve sorun çözme yeteneklerimizi ortaya koyarak, gerçekleştirdiğimiz başarılı, hedefine ulaşan organizasyonlar sonucunda ülkemizin önde gelen acentalarından biri olarak yer almaktayız.

Temellerini güven ve hoşgörü üzerine kuran Abelya ekibi olarak, beklentilerin farklılığı bilinciyle her projenin kendine özel çalışmasının yapılması ve sunulan hizmet kalitesinden ödün verilmemesi ana prensibiyle çalışmaktayız.
Planlama aşamasından başlayarak, uygulama ve denetleme gibi tüm süreçlerin ekibimiz tarafından profesyonelce yönetilmesi, kusursuz organizasyonların hayata geçirilmesine, müşterilerimizle hedef kitlesi arasında eksiksiz bir köprü kurulmasına ve aralarında “mükemmel iletişimin” yaşanmasına olanak sağlamaktadır.

Abelya, organizasyonunu üstlendiği tüm şirketlerin kendi görevlendirdiği ekibi gibi çalışır, sorumluluklarına sahip çıkarak müşterisinin güvenliğini, konforunu sağlar, evrensel hizmet anlayışı, zengin ürün alternatifleri sunar ve uzman ekibi ile her geçen gün büyüyerek, değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunar.

Abelya,  başarı odaklı organizasyon standartlarıyla Türkiye misafirperverliğini sunan çalışma ekibi ile 'çalışan bir organizasyon her zaman uzmanlık ve ilgi ister' ilkesinin hayata yansımasıdır.

 

  • air11
  • air22