Abelya Turizm
alo-abelya

Abelya Sağlık Turizmi

saglik-turizmi-headerTürkiye'de uygulanan sağlıkta dönüşüm programı ile sağlık hizmetlerinde önemli gelişmeler yaşanmış ve yaşanmaktadır. Pek çok gelişmiş ve gelişmekte olan ülke için örnek olacak bu olumlu gelişmeler sonucu sağlık hizmetlerine ulaşılabilirlik ve dolayısıyla hasta memnuniyetinde büyük artışlar sağlanmıştır.

Bunun yanı sıra yurt dışından da Türkiye'de tedavi olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak artan sağlık hizmeti talebini karşılamak için Abelya Turizm olarak, konusunda uzmanlaşmış sağlık kurumlarıyla çeşitli anlaşmalar sağlamış olmamızın yanı sıra hem yurt içi hem de yurt dışından gelen misafirlerimize en iyi standartlarda sağlık hizmetinin verilmesinde yer alırken, diğer yandan siz değerli misafirlerimize her türlü lojistik destek hizmeti sağlamaktayız.

Amacımız hem kendi vatandaşlarına hem de yurt dışından gelen misafirlerimize en iyi standartlarda sağlık hizmeti sağlanırken, hizmet öncesinde ve sonrasında da en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye ulaştırmaktır.

 

  • air11
  • air22